.

.

Топла Топлина Крпа Потопло со Два Слоја од Нерѓосувачки Фах Кабинет Мулти-Функционални 20L за Нокти Спа Коса Салон за Убавина Берберот Стоматолошка Клиника Семејст?

Топла Топлина Крпа Потопло со Два Слоја од Нерѓосувачки Фах Кабинет Мулти-Функционални 20L за Нокти Спа Коса

мислење на клиентот:

DEN 6040.56
Достапност
Во достапна форма

????️【Мулти-Функционални Чистење Кутија】Брзо и ефикасно чистење на вашиот работи не може да се постигне, создавање на здрав живот за сите. ????️【Добар Квалитет】Тој е дизајниран со запечатен тесна врата куќиште за да се задржи крпи топло.Чиста лични предмети и многу видови алатки. ????️【Голема Материјална】салонот За убавина опрема изграден со нерѓосувачки челик внатрешна термички лагер и 20 L голем капацитет се отстранува садот за чување инструменти. ????️【Двоен слој】Можат да се сместат повеќе ставки кои треба да се исчистат.може да се сместат околу 20-30pcs на редовни големина на лицето крпи (во зависност од големината на крпи). ????️【Широка Примена】Опрема е широко се користи во лабораториите, угостителски услуги, козметички салони, barbershops и различни видови на алатки, како што се помине пинцети, пинцети, веѓа ножици, крпи, садови и повеќе.Големина на : 45*31*33.5 cm/17.7*12.2*13.2 во. ????️Брзо и ефикасно чистење на вашиот работи не може да се постигне, создавање на здрав живот за сите.Опрема е широко се користи во лабораториите, угостителски услуги, козметички салони, barbershops и различни видови на алатки, како што се помине пинцети, пинцети, веѓа ножици, крпи, садови и повеќе.????️ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : - Темелно да & се Загрева Рамномерно Двете Традиционални и Крпи за Еднократна употреба - Микро-Компјутер за Контрола на Температура - не ' Рѓосувачки челик внатрешна комора за подобро топлина спроводливост - Вратата се Отвора од целиот Кабинет - Полица за Лесно & Уреден Продавница Пешкири, се Отстранува Садот од Графиконот да се Избегне Капе - Прирачник за Корисникот се Вклучени????️СПЕЦИФИКАЦИЈА : - Size : 45*31*33.5 cm/17.7*12.2*13.2 во Сила : 210 W Капацитет : 20 L - Материјал : ABS Школка, од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни работи????️ПАКЕТ СОДРЖИНА : - 1 * 20 L Крпа Потоплите - 1 * Корисникот Mannual.

Клучни карактеристики

- Size:
45*31*33.5cm/17.7*12.2*13.2in
- Power:
210 W
- Capacity:
20 L
- Material:
ABS Shell, Stainless Steel Interior
????️PACKAGE CONTENT:
- 1 * 20L Towel Warmer :
- 1 * User Mannual :

Им се допаѓа и на купувачите