.

.

SARO начин на ЖИВОТ Ogni Giorno Колекција Памук Солидна Боја Табела Салфети (Сет од 12), 20, Портокал

SARO начин на ЖИВОТ Ogni Giorno Колекција Памук Солидна Боја Табела Салфети (Сет од 12), 20, Портокал

мислење на клиентот:

DEN 1463.04
Достапност
Во достапна форма

100% памук, машина за миење.Овие безвременски и траен елегантен портокал салфетка функција солидна дизајн.Исклучително направена салфети се само она што треба да го подигнете вашата партија или дома декор од едноставни до домот.За дополнителна елеганција, се совпаѓаат со нашите координирање placemats.Ништо не вели фино јадење како ткаенина салфетка.Без разлика дали тоа е здиплен убаво на маса, обликувани во некој вид на креативен дизајн или обвиткан низ еден круг, тоа покажува чувство на софистицираност и класа.Изработени од 100% памук, овие квадратен облик, елегантен изглед вечера салфети се дефинитивно пет-ѕвезда купување.Тие донесе префинетост на било која партија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите