.

.

Есен Фокс Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6 Инчен

Есен Фокс Крпа Салфетки, Вечера Салфетки за Свадби, Партии, Празник Секојдневна Употреба£19.6 X 19.6 Инчен

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

Соодветни Големината : Секој Салфетка Носи Димензии Од 19,6 X 19.6 Инчи.Висок-Квалитет Hemmed Рабовите : Секој Салфетка Е Внимателно Да Се Намали И Пораби Од Најдобрите Квалитет Полиестер Ткаенини.Додадете Класичен Допир На Кое Било Место На Поставување Со Овие Full-Заврши Елегантни, Елегантен, Професионални Одделение Табела Салфетки.Материјал Опис : Премиум Полиестер Салфетки, Овие Крпа Салфети Се Меки И Абсорбента, Брзо Сушење, И Висок Квалитет.Може Да Се Здипли Во Различни Стилови, Навремено И Отпорни На Дамки.Дамка И Отпорен На Вода : Веднаш Да Заличи Јадење Маси, Додека За Заштита На Вашиот Tabletop Од Гребнатини, Вода И Spills.Едноставно Избришете Ја Со Влажна Сунѓерот Брзо За Да Се Избегне Инфилтрација.Применливи Прилика г ºThese Крпа Салфетки Не Само што Се Добри За Настани И Деловни Поставки Но Направи Одлична За Домашни Прилагодувања, Како И.Да Ги Користите Како Хотел Салфетки, Свадба Прием Салфетки, Ресторан Салфетки, Банкет Табела Салфетки И Како Партија Табела Салфетки.Салфетка Крпа Големина : Големина : 2 Парчиња, Ширина : 19.6 (50cm); Висина : 19.6 (50cm).Големина : 4 Парчиња, Ширина : 19.6 (50cm); Висина : 19.6 (50cm).Големина : 6 Компјутери, Ширина : 19.6 (50cm); Висина : 19.6 (50cm).Салфетка Крпа Наменета Да Се Спротивстави На Дамки И Брчки.Домот Hemmed Рабовите Лесна Изградба.Салфетка Крпа Се Доволно Големи За Да Целосно Да Ги Покрие Вашиот Скут Додека Јадење, Обезбедување На Голема Функционалност Со Елегантен Дизајн.Лесно Нега : Лесен За Одржување, Овие Трајни Вечера Салфети Се Машина Мијат Со Ладна Вода,Нежно Циклус.Не Кајгана, За Да Се Минимизира Намалување, Собори Сува Ниска.Обновливи И Може Да Се Мијат Повеќе Пати.Салфетка Крпа Перформанси : Домот Салфетки, Овие Салфети Се Од Суштинско Значење За Подобрување На Вашата Маса Амбиент За Било Какви Посебни Прилики, Вклучувајќи Свадба Приеми, Родендени, Празник Партии И Формални Вечери.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е во Рок од 1-2cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите