.

.

KAF Дома Лион, Сет од 4 Салфетки, 20 x 20, Бела w/Сино

KAF Дома Лион, Сет од 4 Салфетки, 20 x 20, Бела w/Сино

мислење на клиентот:

DEN 983.76
Достапност
Во достапна форма

Лион Салфетки со KAF Дома се убави, меки, абсорбента, великодушно големина и одлична алтернатива на хартиени салфетки.Сет од 4 салфети се нуди во широка палета на традиционалните бои и светло или темно комбинации; да ги направи совршен за weeknight оброци или викенд забавни.Голема големина дава многу покриеност; секој салфетка мерки 20 x 20 инчи со hemmed рабови. 100% Памук, плетени ткаенини има луксузен рака чувствуваат, е colorfast и издржливи; обновливи салфети се добри за околината и направена да трае се мијат по миење.Лесно се грижи, машина за миење и сува со слични бои, железо ако сакате; за најдобри резултати на перење пред првата употреба, намалување може да се случи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите