.

.

KOHLER К-72571-SN Артефакти Крпа прстен, Жив Полиран Никел

KOHLER К-72571-SN Артефакти Крпа прстен, Жив Полиран Никел

мислење на клиентот:

DEN 2873.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум метална конструкција за издржливост.KOHLER завршува спротивстави на корозија и оцрни.Координира со други производи во Артефакти колекција.Премиум метална конструкција за издржливост.KOHLER завршува спротивстави на корозија и оцрни.Боја : Жив Полиран Никел Инспириран од свиок-на-на-век шарм и поддржани од страна на повеќе од 140 години од KOHLER квалитет на изработка, на KOHLER Артефакти бања тапа колекција носи ново ниво на персонализација на бања.Артефакти ги повикува сопствениците на куќи да самоуверено изберете details (детали кои ги рефлектираат вкус и стил дека е нивно сам со избор од три spouts и три рачки, сите достапна во шест бои.Исто како класичен гледа препород во кујна и бања трендови, воведувањето на собирање Артефакти не може да биде повеќе навремено.Нејзините Edwardian корени се игра и во традиционалните и преодни бањи, дури и во модерните простори каде што неговите безвременски форма нуди историски juxtaposition за повеќе еклектична естетски.Петнаесет додатоци, вклучувајќи гимнастик, сапун фармацевт и тоалет ткиво превоз, направете го тоа лесно да се создаде целосна, кохезивен изглед.Се приклучите на конверзација на Facebook, Twitter и Pinterest да се види она што сопствениците на куќи, дизајнери, архитекти и членови на трговија се вели за најновите тапа колекција од KOHLER.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите