.

.

Современите Бања Рака Крпа Прстен, Од Не ' Рѓосувачки Челик Вртливата Крпа Носителот Полици, Ѕид Бања Хардвер Круг Крпа Закачалка

Современите Бања Рака Крпа Прстен, Од Не ' Рѓосувачки Челик Вртливата Крпа Носителот Полици, Ѕид Бања Хардвер

мислење на клиентот:

DEN 1740.00
Достапност
Во достапна форма

❤Премиум Материјал : бања пешкир прстен е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со висока цврстина и ' рѓа отпор.Највисок квалитет обезбедува сигурност и издржливост за многу години. ❤Безбедност : производот е правилно полиран, не му наштети на вашите раце, и е поудобно и побезбедно да се земе.Секој може да се користат со доверба. ❤Удобно : единствена задебелена и стабилна основа е посилна товарот капацитет од други производи, и е опремен со тивок гумени прстен, што го прави мазна да го користите и да не се чувствуваат заглавени. ❤Лесно да се Инсталира : стандардна монтажа и сокриени завртки се вклучени за лесна инсталација. ❤Се купи со Доверба : Ние искрено ви благодариме за изборот на нашите производи, изборот на нашите производи нема да ве разочараме.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да ги реши што е можно поскоро.Entemah : Ние сме секогаш работи на тоа да се подобри среќен и здрав живот за вас и за вас и за вашето семејство.Вие не може да тргне наопаку кога изборот на нашите производи, поради тоа што има високи трошоци за изведба и квалитет, и може да ви помогне во секое време, насекаде.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Карактеристики на Овој Крпа Прстен : ✨бања пешкир прстен е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик со висока цврстина и ' рѓа отпор.✨Највисок квалитет обезбедува сигурност и издржливост за многу години.✨Производот е правилно полиран, не му наштети на вашите раце, и е поудобно и побезбедно да се земе.✨Секој може да се користат со доверба.✨Единствена задебелена и стабилна основа е посилна товарот капацитет од други производи.✨Опремени со тивок гумени прстен, што го прави мазна да го користите и да не се чувствуваат заглавени.✨Стандардна монтажа и сокриени завртки се вклучени за лесна инсталација.Спецификација : Сочинуваат : Крпа Ring Size : 6.3" x 6.3" x 2.16"Производ Количина : 1 Towel Прстен е погоден како подарок за семејство и пријатели во секое време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите