.

.

Бања Хардвер Собата 2 Парче, Рака Крпа Прстен и Тоалетна Хартија Држачот за Бања Пешкир Рек Крпа Закачалка Ѕид Монтирани Бања Тела (Бела)

Бања Хардвер Собата 2 Парче, Рака Крпа Прстен и Тоалетна Хартија Држачот за Бања Пешкир Рек Крпа Закачалка Ѕид

мислење на клиентот:

DEN 1317.60
Достапност
Во достапна форма

【СОВРШЕН ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување, или да наидат на проблеми при користење,можете да кликнете на "контактирајте со продавачот" копчето за да испратите некоја e-mail на нас, и Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа и да се направи сте 100% задоволни!. 【ТРАЈНИ】Изграден на висока премија од не ' рѓосувачки челик 304 го прави тоа rustproof и тешки, оваа бања пешкир закачалка и хартија за складирање, дефинитивно се направени да траат со години, а неговата рѓа-отпорни дизајн гарантира дека вашите крпи ќе остане чиста и хигиенски!. 【Простор за Заштеда на енергија и Безбедно】крпа закачалка & тоалет ткиво носителот поставена е во една компактна големина и да не се земе многу простор во бањата.Чувајте ја вашата бања чиста и уредна. 【Лесна Инсталација】Нашата бања ги поставува лесно да го инсталирате на ѕид со монтажа хардвер додатоците обезбедени.Со зголемената дефиниција, можете да ја инсталирате вашата рака крпа прстен брзо.Обезбедување на квалитет. 【СТИЛСКИ & SAFE】Класичен круг дизајн со рустикален стил додадете повеќе елегантна и великодушни изглед за вашата бања оркестарот, chamfering рабовите на крпа полици заштити телото од гребење, безбеден за децата да го користат.Технички Спецификации : 2-парче бања комплети направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик, убава црна заврши бања хардвер собата, се изгради да се спротивстави на гребење, корозија и tarnishing.Висок квалитет на книжно марамче носител постави Цврста метална конструкција, убава и практична.Не исчезнува, се изгради да се спротивстави на дневни гребнатини.Класична Црна, Уредни Да се Вклопи Декорација Едноставна боја и линии, погоден за различни дома декор.Изгледа поставен при спарување со бели крпи.Луксузна текстура, ви дава удобно допир и столетните чувство за оваа тоалетна хартија крпа носителот сет.Тешка Должност, Трајни производи За Децении ги Користат Нашите тоалетна хартија носителот & крпа прстен поставете функција вистински висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик.Водоотпорен, може да се користи во влажни места за години.Детали за производот : 1 × црна мат крпа прстен 1 × тоалетна хартија носител на црн 1 × Хардвер Пакет 1 × Инсталација Настава Материјал : SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик за Инсталација : Ѕид Изберете две различни инсталација методи според вашиот простор 1. Хоризонтална инсталација 2. Вертикална инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите