.

.

DSFEOIGY Бања Пешкир Поставете Мека Супер Абсорбента Крпа Лице/Дебели и Големи Бања Пешкир Бања Хотел Сауна (Боја : Бела, Големина : 3towel Set)

DSFEOIGY Бања Пешкир Поставете Мека Супер Абсорбента Крпа Лице/Дебели и Големи Бања Пешкир Бања Хотел Сауна

мислење на клиентот:

DEN 13897.20
Достапност
Во достапна форма

Овие крпи се специјално третирани за да се направи фен трае помалку време.Да се избегне контакт со кожата производи за нега да им помогне да се намали крпа точки или кајгана. : ова не влијае на изгледот, се чувствуваат или изведба на пешкир.Подобра апсорпција на вода - тери крпа материјал овозможува максимална апсорпција на вода.Совршен за базен, бања, плажа, салон, колеџ дом потреби, , свадба дневна или салата.Овие влошки се направени од памук.Како што сите знаеме, нашата крпи ќе стане помек, повеќе меки, и повеќе абсорбента по соодветна за перење.Нашите крпа серија е вткаена со чист памук, и сите hems се двојно stitched, кој е издржлив.Овие крпи се специјално третирани за да се направи фен трае помалку time Avoid контакт со кожата производи за нега да им помогне да се намали крпа точки или кајгана. : ова не влијае на изгледот, се чувствуваат или изведба на пешкир.Подобра апсорпција на вода - тери крпа материјал овозможува максимална апсорпција на вода.Совршен за базен, бања, плажа, салон, колеџ дом потреби, , свадба дневна или gym These влошки се направени од памук.Како што сите знаеме, нашата крпи ќе стане помек, повеќе меки, и повеќе абсорбента по соодветна за перење.Нашите крпа серија е вткаена со чист памук, и сите hems се двојно stitched, кој е издржлив.Лесно да се грижи, машина мие и сува : се мијат со ладна вода и се суши на ниска температура.Пакет пакување : збир на крпи (без какви било екранот предмети)Забелешка : 1. Големина на овој производ се мери рачно, ве молиме овозможи на грешка од 1-2cm.2. Сликите на производите се сите преземени од страна на субјектот, различни следи покажува различни бои, па боја може да биде малку различен од вистинската боја.Белешки : Поради Светлината и на Екранот за Поставување Разлика, Објектот е Боја Може да Биде Малку Поинаков Од Слики.Ве молиме Овозможи 1-3 CM Димензија Разлика Поради Различни Прирачник за Мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите