.

.

YYURUYI Креативни и Практични Нерѓосувачки Челик Мет Црна Крпа Бар Едноставна Бања Мет Црна Проширува Задебелена Силна носивоста Крпа Бар

YYURUYI Креативни и Практични Нерѓосувачки Челик Мет Црна Крпа Бар Едноставна Бања Мет Црна Проширува Задебелена

мислење на клиентот:

DEN 1632.72
Достапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик, корозија-отпорни, рѓа-доказ, трајни, задебелена материјал, гравитацијата умре-кастинг, здрав, насликан на површина, носат-отпорни, не е лесно да исчезнат.Храбар бум, практичен дизајн, заоблени агли, не е лесно да се нула, одлична 304 материјал, дебели и цврсти, давање на себе во поинакво искуство.Лесна инсталација, перфорирани ѕид виси тип, стабилна и убава, лесен и удобен во процесот на инсталација, без напор се потребни.Анти-корозија третман, не е лесно да ' рѓа, потрајни, висока температура отпор, лесно да ги кородираат, не е лесно да исчезнат, висока цврстина, силна товарот капацитет.Мазна агол технологија : На работ дел е полиран и заоблени, кои ефикасно ја спречува удари и пречки во секојдневна употреба и обезбедува безбедност.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Мазна и рамна површина за да се обезбеди квалитет и услуга life Strong товарот; здрави и еколошки материјали, исклучителна изработка, влага доказ и издржливи во влажни средини.Име на производ : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Производ материјал : не ' рѓосувачки steel Surface третман : печење varnish Installation метод : перфорирани ѕид hanging Installation средина : бања, хотел, апартман packaging Product карактеристики : нема рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Јас искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи и други предмети).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите