.

.

22.8 Инчен Нерѓосувачки Челик Кула Бар Анти- ' рѓа Бања Двојно Род Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања Полица Носителот,44lbs Вчитување Капацитет (Боја : 4 парчиња)

22.8 Инчен Нерѓосувачки Челик Кула Бар Анти- ' рѓа Бања Двојно Род Крпа Рек Ѕид Монтирани Бања Полица Носителот,44lbs

мислење на клиентот:

DEN 4340.64
Достапност
Во достапна форма

100% rustproof : Изградени од Типот SUS304 премија одделение од нерѓосувачки челик, со додадени 18/8 Хром/Никел содржина за да се заштити од корозија и ' рѓа, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна.Димензии : Вкупната должина е 22.8".Должината помеѓу центарот на монтажа мислења е 22".Растојанието помеѓу два такта е 2.5".Проекција е 5".Одлично за Чување на Суви Крпи : растојанието помеѓу две крпа барови обезбедува доволно простор за бесење на две дебели крпи во исто време, тоа исто така им овозможува на крпи да се исуши побрзо.Мулти-цел:Оваа крпа бар може да се користи во кујни, бањи, и перење соби, можете да планината тоа за секоја страна од вашиот кабинет или плакарот вратата за чување на употреба рака и јадење крпи.Лесен за Инсталација : Хардвер Монтажа и Инсталација Рачно вклучени,Max Оптоварување : 22lbs (10 KG) завртка-монтирање на цврсти бетонски ѕид.Нерѓосувачки Челик Кула Бар Анти- ' рѓа Бања Бања Двојно Род Крпа Рек Полица Држачот за Ѕид за правилно Поставена за вашата Кујна и дневна соба,Полиран Хром - FEATURES1. Траен, мирен стил носи чисто и доброто поднесе жалба до вашиот преобликува просторија, никогаш не се застарени и сигурен.2. Круг современ дизајн дава можност за монтажа насока, според вашето користење на животната средина.3.Полиран Челик Finish Industry-водечки заврши е изграден да се спротивстави на дневни гребнатини, corrosions, и tarnishing.- СПЕЦИФИКАЦИИ : Карактеристики и Спецификации : Двоен Железнички Крпа Бар / Крпа Rack Material : Трајни SUS 304 Нерѓосувачки Steel Usage : Бања / Туш кабина / Restroom Finish : Висок Квалитет на Хром Plating Type : Бања Accessories Installation : Ѕид Mounted Including Сите Фитинзи за Инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите