.

.

Teerwere Крпа Рек Простор Алуминиум Крпа Рек Кука Ѕид Монтирани Железнички Крпа Двојно Полица за Складирање Бања Бања Пешкир Бар (Боја : Сребро, Големина : 58x14x7.5cm)

Teerwere Крпа Рек Простор Алуминиум Крпа Рек Кука Ѕид Монтирани Железнички Крпа Двојно Полица за Складирање

мислење на клиентот:

DEN 1072.80
Достапност
Во достапна форма

Силна adhesiveness и водоотпорен,изградени од нерѓосувачки челик,материјал подебели да се изгради повеќе солидна,многу издржливи,подолг живот. - Хигиенски, еколошки, како не-токсични, мазна, без депозити површината полиран. - Ова крпа решетката е погодно место со доволно простор за да оџакот повеќе floded крпи или облеката на тоа, помага да се ослободите плакарот или контра простор. - Крпа полица со бар обезбедува clasyy решение за чување на чисти крпи/облека на врвот, линијата може да се користи за да виси влажни крпи да се исуши. - Простор за заштеда на енергија и го задржува чисти крпи/ корисна.Бранеа Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло сива металик изглед,една крпа бар/крпа род може да биде вашиот организаторот за бања,кујна,дневна соба,спална соба и сл.Спецификација : Боја : Silver Material : Space Алуминиум Големина : Прибл. 58 x 14cm x 7.5 cm Features : 1. Хигиенски, еколошки, бидејќи не се токсични.Мазна, без депозити површината polished2. Простор за заштеда на енергија и го задржува чисти крпи/ корисна.Лесно да се чисти.Може да се чистат со благ сапун за да се обезбеди не-оцрни живот shine3. Оваа крпа решетката е погодно место со доволно простор за да оџакот повеќе floded крпи или облеката на тоа, помага да се ослободите плакарот или контра простор.4. Крпа полица со бар обезбедува clasyy решение за чување на чисти крпи/облека на врвот, линијата може да се користи за да виси влажни крпи да се исуши.5. Модерен изглед, елегантен дизајн,лесно да го Инсталирате,хардвер монтажа вклучени за лесна инсталација и да се обезбеди attachment, флексибилност и едноставен дизајн на оваа крпа полица ќе се надополнуваат било бања стил.Пакет се Вклучени : 1×Крпа решетката.

Клучни карактеристики

Color:
Silver
Material:
Space Aluminum
Size:
Approx. 58 x 14cm x 7.5cm
Features:
1. Hygienic, environmentally friendly, as non-toxic.Smooth, no deposits surface polished :
2. Space saving and keeps the towels clean/ handy. Easy to clean. Can be cleaned with mild soap to ensure the non-tarnish life shine :
3. This towel rack is a convenient place with ample room to stack multiple floded towels or clothes on it, helps free up closet or counter space. :
4. Towel shelf with bar provides a clasyy solution for storing clean towels/clothes on top, the bar can be used for hanging wet towels to dry. :
5. Modern look, elegant design,easy to Install,mounting hardware included for easy installation and secure attachment, the versatility and simple design of this towel shelf will complement any bathroom style. :
Package Included:
1×Towel rack :

Им се допаѓа и на купувачите