.

.

Бања Пешкир Носители Нерѓосувачки Челик Виси Бар Железнички Фиока Кула Носителите На Чување Од Носителот Над Вратата Закачалка Кабинет Кујна Бања(Краток)

Бања Пешкир Носители Нерѓосувачки Челик Виси Бар Железнички Фиока Кула Носителите На Чување Од Носителот Над

мислење на клиентот:

DEN 314.16
Достапност
Во достапна форма

Силна нерѓосувачки изградба, цврсти и издржливи.Крпа држач е погоден за врата рамки во 1.9 cm/0.75 инчи дебелина.Да зачувате простор, лесен за инсталација и отстранување, висат на врата, без потреба за дупки.Долго Ги Големина : Прибл. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 инч.Краток Закачалка Големина : Прибл. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 инч.Едноставен и корисен дизајн, совршено за хотел, кујна, купатило и на други места.Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Type : Долго Тип, Краток Тип (Изборен)Долго Закачалка Големина : Прибл. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 inch Short Закачалка Големина : Прибл. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 inch Weight : Прибл. 145g(Долго тип), 107g(Краток тип)Пакет се Вклучени : 1 x Кујнската Крпа Закачалка.

Клучни карактеристики

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Type:
Long Type, Short Type (Optional)
Long Hanger Size:
Approx. 36 x 5.5 x 2.5 cm / 14.17 x 2.17 x 0.98 inch
Short Hanger Size:
Approx. 23 x 5.5 x 2.5 cm / 9.06 x 2.17 x 0.98 inch
Weight:
Approx. 145g(Long type), 107g(Short type)
Package Included:
1 x Kitchen Towel Hanger :

Им се допаѓа и на купувачите