.

.

NearMoon 7 Парчиња Бања Хардвер Собата SUS304 Згусне од не 'Рѓосувачки Челик-Крпа Рек Сет Вклучуваат 24 Крпа Род+ 9 Рака Крпа Бар+ Тоалет Хартија Носителот+3Robe Крпа Куки Бања П

NearMoon 7 Парчиња Бања Хардвер Собата SUS304 Згусне од не 'Рѓосувачки Челик-Крпа Рек Сет Вклучуваат 24 Крпа

мислење на клиентот:

DEN 252.00
Достапност
Во достапна форма

7-ПАРЧЕ КОМБИНАЦИЈА:24 инчи крпа бар,9 инчи рака крпа носителот, тоалетна хартија носителот, 4 мулти-цел куки.Повеќето комбо на содржи само 16-инчен крпа бар, Nearmoon е комбо вклучува 24-инчен и 9-инчен рака крпа бар.Иста цена може да се добие повеќе вредност производи.ШИРОКО се КОРИСТИ : 24-инчен крпа решетката може да висат големи пешкири и бања крпи и 9-инчен крпа носителот одговара на мали пешкири.Тоалетна хартија носителот со нерѓосувачки челик knob во бар крајот може лесно да се одржи на ролна хартија спречува тоа од испаѓање.На мултифункционален куки може да се направи вашиот дом, уреден и чист и се користи секаде, како што се бања, кујна, дневна соба, итн.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Сите производи се користи дебели 304 од не ' рѓосувачки челик цевки, да се направи производи трајни, не се деформирани, и лабава.Максимална тежина на капацитетите на 22-Lbs (10 килограми).МОДЕРНАТА & SAFE ДИЗАЈН : Исклучителна изработка, невидливи завртка, беспрекорно се поврзани меѓу колони, за high-end стил.Мат црна површински третман,е изграден да се спротивстави на дневни гребнатини и corrosions.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Ние обезбеди сите завртки додатоци и инструкции за инсталација рачно се бара за инсталација на пакетот.Ако сеуште се судрите со тешкотии, можете да не контактирате преку е-маил за да се добие инсталација видео.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите