.

.

KK5 Кригла Куки Чаша Носителот Под Кабинет 4 Пакети 6 Кука Вино Очила за Складирање Куки Држачот за Кујна,Кригла Закачалка,Utensil Кука Носителот Одговара за 1 Инчен Дебе?

KK5 Кригла Куки Чаша Носителот Под Кабинет 4 Пакети 6 Кука Вино Очила за Складирање Куки Држачот за Кујна,Кригла

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ - Секој складирање рек големина е 10.2 X 3 инчи/26 X 7.5 cm (L X W),погоден за кабинетот и полица со дебелина помала од 1 инч/2,2 см.Се обрне внимание на дното од вашиот кабинет мора да бидат рамни, без било усна.Добро Заштитен Вашиот Шкафот Без Дупчење.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Ова виси управување со 6 куки може лесно да пресуши вашите чаши и прибор, како што чаши, чаши, шпатула, може да настроената, ножици, сад крпа.Не користите само во кујната, но исто така и за врски, каиши, марами и рачни торби виси во вашиот кабинет итн.Проширување на располагање простор во гардероба, ковчегот, кујна и повеќе места.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Тоа е Дупчење Бесплатно, Едноставно Слајд овој Носител на Решетката во Текот на Кабинет или Провизии Полица (до 0.98" дебела), И Проширување на Располагање Простор во Гардероба, Ковчегот, Кујна и повеќе Места.Без дупчење Слободни Штета.ВИСОК КВАЛИТЕТ КРИГЛА НОСИТЕЛОТ - Направен од тешки-должност на квалитетот на железо, анти- ' рѓа, и не е лесно да се наведнуваат.Здрав железна конструкција со спреј лак, ' рѓа доказ и издржливи со добра тежина капацитет.Куки со заоблени врвот нема да го оштети статии.ШИРОКА ПРИМЕНА - Ова Кригла кука Muti-функција закачалка под кабинет за кујната, исто така, виси било прибор, како ви се допаѓа, може да се користи за да се откажам светлина објекти како што кујнски прибор или врски,но ако сте со користење на тешки чаши, ве молиме да користите слободни нокти во пакет да се зголеми носивоста на куки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите