.

.

DXMStore 2 парчиња Кујна Шкафот Складирање Рек Полица Виси Организатор Плакар Облека Стаклена Кригла Полица Закачалка Гардероба Носителот

DXMStore 2 парчиња Кујна Шкафот Складирање Рек Полица Виси Организатор Плакар Облека Стаклена Кригла Полица

мислење на клиентот:

DEN 1332.00
Достапност
Во достапна форма

Лесен за употреба.Лесно да се инсталира. 100% сосема нов и висок квалитет.Направен од тешки железо, анти- ' рѓа и не е лесно да се наведнуваат.Лесно Бесплатна Инсталација : поставете ја решетката во текот на кабинет или полица, лепило со завртката им помогне на поправат крајот на јадицата на кабинетот, кои се избегне кука водат надолу поради купот на телесната тежина.Muti-функција закачалка под кабинет за кујната, исто така, виси било прибор, како ви се допаѓа.Материјал : Железо Боја : бело + црно Големина : 25 * од 2,5 * 4cm ковано железо кабинет багажник * 2 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, вистинската големина може да биде малку поинаков. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите