.

.

Западен Дома Големи Куче Кревет Гајба Подлога Мат, Перат Мек Душек Кинолошки Подлога, Против Пролизгување Меки Милениче Кревет за Кучиња и Мачки

Западен Дома Големи Куче Кревет Гајба Подлога Мат, Перат Мек Душек Кинолошки Подлога, Против Пролизгување Меки

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

【Удобно Спиење】мека куче подлога е крпа капакот е изработен од мека имитација зајакот ткаенина што ја прави кучето се чувствуваат како тие се спие на облак.Вашиот кутре може да се одморите и во ова куче кревет за гајба.Кул во лето,Топло во зима. 【Издржлив Материјал】куче кинолошки е направен од крим-бела и сива ткаенини.Силна крои го задржува пополнување на местото и го прави тешко да се џвака.Тоа го прави, трајни производи за долго време се користи. 【Машина Перат】Нашите ткаенина руно душеци им овозможи на двете машинско и рачно миење со ладна вода, нежно циклус, (хлор) и собори сува.Мат е многу издржлив и да не се изгуби форма дури и по повеќе мие. 【Соодветна Големина】Можете да изберат правото големина кинолошки подлога за вашето домашно милениче.L ☞(36*24 инчи) за голема големина кучиња тежина до 70 кг. 【Анти-се Лизга на Дното】Не-пропадна дното дизајн ќе се задржи на гајба подлога во позиција цврсто ,спречува да се движат и да се премине,работи одлично на тврдо дрво подови,стандард гајба или самостојна милениче кревет било каде во домот.Вработените во Западна Дома е само 25 години во просек.Ние се страсни и ние немаме страв од предизвици.Кучињата и мачките се витален дел на нашите животи.Ние сме посветени на континуирано истражување и развој на домашни производи.Ние ќе се донесе крајната удобност искуство на вашето куче.Вашето задоволство секогаш е нашата извршување.Различни големини за нив.Мали, Средни и големи димензии куче гајба подлога, една мат нуди сите утеха и поддршка потребни.Широк спектар на апликации.Ова можете да го користите мат секаде каде што ќе изберете за различни цели , како троседот,кафези за домашни миленичиња, задните седишта На автомобили,кат и слично.Ова куче гајба кревет, исто така, може да биде свиткан и да се зема со вас на отворено патување, и погодна за сите сезони.Машина перат.Куче гајба кревет може да биде машина за измиени .По сушењето, кучето подлога ќе се врати во својата првобитна форма.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите