.

.

Zinus Адријан Дрво Рустикален Стил Платформа Кревет со Headboard / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка, Кралот

Zinus Адријан Дрво Рустикален Стил Платформа Кревет со Headboard / Не Кутија Пролет Потребните / Дрво Slat Поддршка,

мислење на клиентот:

DEN 7920.00
Достапност
Во достапна форма

Ако наидат на проблеми при користење на нашите производи или е потребна дополнителна поддршка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе биде подготвена да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.6"), ширина : 12cm (4.Средината Век Модерен Дизајн : Подигнете вашиот дом оркестарот со среден век во модерната осветлување тела од Adesso.На абажур и двете раце може да се прилагоди нагоре и надолу од 270 степени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.На рационализација на индустриски ретро стил на дизајн е совршен избор за влез, дневна соба, трпезарија, ноќни читање, бања, бар или трпезарија.Оваа традиционална килим ќе им даде на вашиот соба елегантен акцент.Чувствував Наредени Врвот Фиока.Оркестарот Светилка : добар кандидат за урбана или средината век прилагодувања, Хамилтон табела светилка има модерна форма загреани од орев еукалиптус дрво и антички месинг завршува.Компатибилен со сите видови на E26-базирани светилки, Led диоди, блескаво светилки и заштеда на енергија светилки.Современиот Дизајн На : месинг се повлече синџир вклучете се врти светилка за вклучено и исклучено.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Висина со headboard – 41.Направен од метал, месинг заврши, црна абажур, издржливи. 【Димензија】Сенка дијаметар : 16cm (6.72"), светилка висина : 22cm (8.Направена од Махагони Дрво Отпад & Дрво.Оваа замав рака ѕид светилка има оска точка на основата и врвот. 【Ретро Стил】рачно изработени светилка сенка со шарени дизајн, романтични и мека осветлување, Тифани стил додава естетика и визуелна убавина на вашиот ентериер.Куп висина е 0.На рачно изработени, рака-tufted Изградба додава издржливост на овој килим, обезбедување тоа ќе биде фаворит за многу години.Купувањето вклучува Еден Zinus Адријан Платформа Кревет со Headboard во Цар големина Душекот не се вклучени.Answer : ___________________________ Note : По прилагодување на агол, ве молиме да ги заостри завртки на заеднички да се осигура дека ѕидот светилка е фиксна во место.Оваа табела светлина е идеален за nightstands, конзола маси, од страна на маси или десктоп задача осветлување.3"), одбор должина : 60cm (23. 【Широк Апликации】Тоа во огледало светлината не е само дома мебел, но, исто така, може да се чува како колекционерски предмети, совршен за бања, дневна соба, студија соба, спална соба, ресторан, бар, хотел итн.Сијаличката не се вклучени во пакувањето.Орев Заврши.Селски дрво paneled headboard.висина, on/off повлече синџир switch.Нашиот широк спектар на осветлување опции се сигурни да се донесе на совршен стил и амбиент во вашиот дом. 【Материјал】Усвојува рачно изработени обоени уметност стакло сенка и метална база, оваа исклучителна Тифани стил ѕид монтирани суета светлина има висока светлина трансмисија, висока температура отпор и лесно да се чисти. 【Сијалица Тип】3* E27, светилки не се вклучени, компатибилен со LED, блескаво, fluorescent.За над 100 години, Safavieh е доверлив бренд за бескомпромисната Квалитет и неверојатен стил.Спецификација на производот : Орев еукалиптус дрво со антички месинг акценти, природни лен ткаенини сенка, 26.Лесно да се соберат и не кутија пролет потребни се Грижи слободен 5 годишна гаранција.Овој килим мерки 8' X 10'.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Нејзините жици се во согласност со УЛ стандарди, кој е вашиот безбеден избор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите