.

.

Морско свинче Криенка за Мали Животни - Перат морско свинче Кревет за морско свинче, Chinchilla, Хрчаци, Еже

Морско свинче Криенка за Мали Животни - Перат морско свинче Кревет за морско свинче, Chinchilla, Хрчаци, Еже

мислење на клиентот:

DEN 448.08
Достапност
Во достапна форма

Донесе Забава На Миленичиња : тунелот куќа ги задоволува нивните инстинкт да се кандидира и назад.Завеси на двата краја им помага да се чувствуваат побезбедно.Тоа е смешно кога вашето домашно милениче се појавува главата надвор од завеси.Тунелот Куќа Големина : Тунелот Куќа (L * W * H = 11.8" * 7" * 7"), Двојна намена мат (L * W = 11" * 6.4").Тоа е погоден за гвинеја свињи, hedgehogs, хрчаци, стаорци, chinchillas и слична големина домашни миленици.Soft & Удобно : морско свинче криенка е направен од мек фланелен боксери.Ова морско свинче кревет вклучуваат двојна намена мат, едната страна е за лето ладење, на другата страна е за зима и топло.Вашите домашни миленици се допаѓа.Перат & Трајни : краток руно надвор е тешко да прашина и долго руно внатрешноста е топло.Тоа е машина перат.ние надградена на морско свинче кафез додатоци и не е лесно да се биде bitten.ЖИВОТ ВРЕМЕ ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви проблеми околу нашите предмети, ве молиме да бидат слободни да контакт.Парите назад или замена без било полнење или поставување на прашања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите