.

.

XXSC Триаголен Headboard Перница, Големи Читање Перница Отстранлив Ноќни Назад Перници Тапациран Headboard Душекот Двојно Lumbar Поддршка Перница Перница Читање Backrest за Office Home ?

XXSC Триаголен Headboard Перница, Големи Читање Перница Отстранлив Ноќни Назад Перници Тапациран Headboard Душекот

мислење на клиентот:

DEN 775.20
Достапност
Во достапна форма

Триаголен Headboard Перница Може да се користи за кревет, daybed, троседот, заливот windows, душекот било места каде што може да се полу-лаже.Пакетот Вклучува : 1 x Триаголен Headboard Перница.Странични Џебови На Нашите Читање Backrest Оптоварување Перница Е Удобен И Практичен,Headboard Исполнет Триаголен Оптоварување Перница Од Страна Pockects Можат Да Бидат Поставени Мобилни Телефони,Далечински Управувач,Итн.Креветот Backrest Позиционирање Поддршка Читање Перница Со Копчиња Дизајн Не Само што се Создаде Една Убава Перница Форма,Но, исто Така, Направи Headboard Триаголен Оптоварување Перница да Изгледаат Полни,Три-димензионални Посилен,кој се одвојува И се Перат.Ергономски Дизајн : Триаголен Оптоварување Перница обезбедува поддршка за грбот и половината, што ќе ви овозможи да се добие максимална удобност при читање и гледање ТЕЛЕВИЗИЈА во кревет.Ве молиме имајте во предвид : дека ние компресира овој производ во погодно за складирање кеса, па тоа трае неколку дена, да се врати во нормална дебелина по отворањето на пакетот.Ве молиме сува перница во сонцето прво, тоа ќе закрепне побрзо во сонцето.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите