.

.

Меки Везови Цар Големина на Перница за Спиење Страна Sleeper 1-Pack Tempurpedic Големи Меки Hotle Кревет Перница 25 инчи од 17 инчи Полиестер, 4 Бои

Меки Везови Цар Големина на Перница за Спиење Страна Sleeper 1-Pack Tempurpedic Големи Меки Hotle Кревет Перница

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ и ИЗРАБОТКА : перница пополнување е 100% полиестер влакна,која е мека и еластична.Дали ви се допаѓа да спие на ваша страна,на грб или на вашиот стомак, може да се доживее на луксузни искуство на пет-ѕвезда хотел, дома, секоја вечер.Писмото модел на површината на перница е извезена и не ќе падне,кои ви даваат повеќе домот визуелно искуство.НЕ ЗАФАТНИНА СТРУКТУРА : Со своите не-зафатнина структура,нашата перница е идеално место за вашиот шеф да се опуштите и ќе може да спие со доверба.МАШИНА МИЕ и НЕ-CLUMPING : Нашата перници може да биде рака-изми или машина-изми,После миење,на перници секогаш ќе се чувствувате како нови, без грутки.БЛЕДНЕЕ ОТПОР : Нашата перници имаат висока постојаност на боја и се не-алергиски, погоден за секого.ИСКРЕНА СЛУЖБА : првата задача на нашиот тим е да се направи сте задоволни со купувањето на нашите производи!Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе реагираат брзо.Започнете со добар ноќи сон денес.Слатки соништа припаѓаат само за вас, уживајте во меко и удобно спиење секоја ноќ.Фил усвојува 3 D три-димензионални спирала 7-дупка влакна, шупливи свила мека технологија, зголемена пора структура, повеќе дише од обичните влакно, мека и меки, одлична за обновување на претставата, и тоа не е лесно да колапс по долго спиење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите