.

.

Novilla Стандардна Големина Перница, Ладење Кревет Перници за Спиење 2 Пакет - Хотел Квалитет Надолу Перници за Спиење, Премија Надолу Влакна, Прилагодлив Перница за Не

Novilla Стандардна Големина Перница, Ладење Кревет Перници за Спиење 2 Пакет - Хотел Квалитет Надолу Перници

мислење на клиентот:

DEN 1312.80
Достапност
Во достапна форма

Полиестер. 【Прилагодливи перници 2 пакет за дизајн за сите прагови】Novilla стандардна големина за ладење перница сет од 2. Без разлика дали сте на грбот, стомакот или несакани sleeper, можете да го отворите патент за да отстраните или додадете пломби, се прилагоди на повеќето удобно мекост и висина.Добиете овие спиење перници за идеална ноќен сон. 【Најдобар биланс на мекост и поддршка】Овие надолу алтернативни перници, направени од 30% 2.5 D влакна и 70% 7 D влакна, имаат положено безбедносни тестови, без мирис, без иритација.Нашиот не-промена вратот поддршка перници обезбеди голема поддршка за главата и вратот, имајќи ги во вистинската позиција и нема да потоне. 【Спие со доверба со користење на сертифициран материјал】Нашиот кревет перници се дизајнирани со едноставни и стилски зелена welted работ, во духот на зелена концепти.На pillowcase е направен од OEKO-TEX заверена праска кожата кадифени ткаенини, што е дише и кожа-пријателски, кои ви даваат удобно ладење спиење. 【Лесно да се грижи】Novilla надолу перници машина се мие со ладна вода на 30°C, нежен циклус.Ве молиме да се тресат и туп перница пред сушење.Може да ги Novilla перници со доверба поради анти-pilling pillowcase и тие се уште ќе биде добра како нов потоа!. 【Вакуум пакувања ако се уште не се задоволни по истекот на 30 дена, можете да контактирате со нашата служба за корисници тим да разговараат за своите врати.Покрај тоа, се надеваме дека ќе ви даде голем шопинг искуство.Чистење совети : Ова надолу пердув перница може да биде машина изми, но со цел да се продолжи животот на креветот перница, се препорачува да се изберат хемиско чистење. ·Не железо или кајгана ·Оживее вашата перница од страна на дневни fluffing ·Чувајте ги подалеку од оган Забелешка : Тоа е нормално за нова перница за спиење за да имате мала мирис, ве молиме да не грижете се, ние ги користиме природна кожа-пријателски материјали, па можете да го користите без да се грижите.Нашите прилагодливи перници се вакумирани, така што треба да ги постави настрана за 24 часа по отпакувањето да им се овозможи да се водат во целост.Ако сте во брзање да се користи на перница, вие може да туп со вашата рака за да се забрза процесот на проширување.Како постелнина бренд, Novilla отсекогаш сонувал подобри производи за да им помогне да спиете подобро и да ви помогне да се чувствуваме удобно во текот на целиот ден долго.Перници ви овозможи да уживате во среќни моменти со семејството, пријатели и повеќе, па се добие убав, удобен и притисок-ослободување на спиење со Novilla надолу алтернативни перници.Novilla Кревет Перници за Спиење 2 Пакет, Пет-star Hotel Перница на Спиење Искуство.Novilla 2 пакет перници се направени од високо квалитетни материјали да ви даде удобен и луксузен спиење средина.Се подготвени да лежи на неа и да се влезе во ветена земја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите