.

.

EIUE Кревет Перници за Спиење 4 Пакет Кралицата Големина,Перници за Страна и Назад, Прагови,Супер Меки Надолу Алтернативни Микрофибер Исполнет Перници,20 x 30 Инчи

EIUE Кревет Перници за Спиење 4 Пакет Кралицата Големина,Перници за Страна и Назад, Прагови,Супер Меки Надолу

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Дише Материјал : EIUE кревет перница за спиење оди со дише памук капак и се дише надолу алтернативни микрофибер, кој е пријателски за кожата и овозможува да удобно ноќен сон.Балансирана Удобност : пополнување на перница се состои од 50% Шупливи Влакна и 50% Гел влакна, што дава одлична рамнотежа на еластична мекост и дебели цврстина.Креветот перница е доволно поддршка и одлични за грбот, од страна на или на желудникот, sleeper.Совршена Големина : димензии на Кралицата Перница е 20 x 30inches(48cm x 74cm)(приближно). 1kg(2.2 lb) надолу алтернативни микрофибер пополнување со дише капак.Нашата 4 пакет перници дојде вакуум-запечатени за превозот, откако се отвори ќе почне да пената нагоре.Ве молиме оставете 24 часа за перница да се дојде до целосна дебелина пред да го користите.Внимателни Одржување : Овие кревет перници машина се перат со собори сува ниски, и секогаш ќе се чувствуваат и да изгледаат како нови!Сите производи материјалите се внимателно одбрани, строго проверени, и добро конструирани да се направи перници трајни производи за секојдневна употреба.Она што Ќе Добиете : 4 пакет на Хотел Колекција Кревет Перници и ние нудиме една година гаранција за заштита на вашите перници против производителот дефекти.Контактирајте со нас ако ви се исполнат било кој квалитет на прашања.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите