.

.

DreamPartyWorld Playstation Videogame Ќебе Светлина Момче се Фрли Црна Тинејџерите Кралицата Утешителот Постелнина Контролер Перница 2 КОМПЈУТЕРИ

DreamPartyWorld Playstation Videogame Ќебе Светлина Момче се Фрли Црна Тинејџерите Кралицата Утешителот Постелнина

мислење на клиентот:

DEN 1894.80
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер. 1 Ќебе за Play Station фанови, топла и мека да спијам.Фрли Големина : Кралицата - 78" x 86".Контролор Декоративни Перница - 17.7"x11.8".Материјал : 100% Полиестер.Мека и пријатна за зимската сезона.Одличен Подарок и Спална соба декорација!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите