.

.

Обичај Фати Персоналните Бебе Ќебе за Девојки - Розова - Новороденче или Доенче Подарок со Името

Обичај Фати Персоналните Бебе Ќебе за Девојки - Розова - Новороденче или Доенче Подарок со Името

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

Кадифен.ДА НАРАЧАТЕ кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" на Десно на Оваа Страница.ИМЕ / ПРЕКАР + Факултативна ДАТУМ на РАЃАЊЕ + Факултативна BUNNY КОПЧЕТО за ДИЗАЈН.НАЈДОБАР НОВОРОДЕНЧЕ ПОДАРОК - Овој Обичај Бебе Blankie е Совршен Начин да се Каже дека се Грижи.ГОЛЕМ 36x36 ИНЧЕН - Широк Сатен Граничната Безбедност Ќебе, Не Груб Везени Monogrammed Писма.СУПЕР МЕКИ 200 GSM РУНО - Обезбедува Допир Стимулација од клучно значење за Бебиња и мали деца.Голема Персоналните Бебе Подароци за една Девојка.Персоналните Бебе Ќебе може да биде Најмногу Внимателен Бебето Подароци за да го Прослават Новородено, Туш, Крштевка или други посебен повод.Супер меки бебе ќебе, го задржува малку еден топло во луксузен сатен и руно.Персоналните сепак сакате, се создаде едно бебе ќебе со името на бебето во една убава класична скрипта.Доколку сакате да ги прилагодите на бебето ќебе со единствена Bunny Копчето и/или Датумот на Раѓање (DOB) да се создаде крајната персоналните бебе подарок.Големина 36 инчи x 36 инчи прави овие персонализирани бебе ќебиња совршено се вклопуваат за новороденчињата како расадник кревет ќебиња и одгледување на бебиња како доживотно keepsake.Совршено прилагодени бебе ќебе подарок за капење, birthday (роденден), крштевка или за мајка ми првите денови дома од болница породилно крило.* Луксузен, широк сатен форумџија на сите 4 рабовите на овој сатен работ руно бебе ќебе* Пастелни розова расадник кревет ќебе - идеален персоналните бебе девојка gifts ALL СЕЗОНА - светло доволно за годината расадник употреба и топло доволно кога вашето дете е сит на каучот во winter Better од други везени бебе ќебиња или monogrammed бебе blankets A симпатична, луксузни подароци што го прави сеќавањата траат цел живот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите