.

.

Стил Основите Бебе Креветчето Ќебе - 46 X 34 Свилен Мека и Пријатна, Фланелен боксери Руно Сомот за Креветчето, Bassinet, Шетач, столче - Креветчето Ќебе 46 X 34, Бебешко Сина

Стил Основите Бебе Креветчето Ќебе - 46 X 34 Свилен Мека и Пријатна, Фланелен боксери Руно Сомот за Креветчето,

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер Фланелен Боксери.Момчињата Светло Сина лесни ултра-меки microplush креветчето ќебе; сомот чувствуваат ќебе за јасли со топла атмосфера ткаенина која се чувствува мека и кадифен, и убави живописни бои кои додава стил во вашата соба.Креветчето големина, направени доволно мала да се вклопи убаво во стандардна големина 28 X 52" креветчето.За поголеми ќебиња проверете останати придонеси од нашиот бренд Стил Основи.Чиста нема цевки Нож-раб финиш на сите отклонување од ова бебе ќебе.Машина перат, овој кревет фрлиле ќебе не е потребна некоја посебна грижа; всушност, може да се фрли ја во машина за перење и миење на нежна циклус со малку ткаенина омекнувач.Собори сува ниска или воздух-сушење тоа е нормално.Направени со квалитетот на платно, овој креветчето ќебе ќе трае подолго и да останат во подобра форма.Лесни ултра-меки microplush креветчето ќебе; сомот чувствуваат ќебе за јасли со пријатна квалитет во зима и ладење ефект што е удобно за време на летото.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите