.

.

Маскирани Ќебиња Личност Шарени Супер Меки, животен Стил 3D Дигитално Печатење погоден за носене Нап Наметка Двоен Слој Ќебе Задржи Топло Ќебе за Дете Возрасни

Маскирани Ќебиња Личност Шарени Супер Меки, животен Стил 3D Дигитално Печатење погоден за носене Нап Наметка

мислење на клиентот:

DEN 1360.80
Достапност
Во достапна форма

Hight квалитетни материјали, Без pilling, Ултра-меки.На внатрешната страна на Ќебе е наредени со кадифен да се осигура дека ќе остане топол без разлика на временските услови.(Надградба на каки,во Споредба со бело се помалку склони да dirtiness ).Добиете оваа единствена шема маскирани ќебе и го користи кога ќе излезе, лежи на троседот или креветот, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, играње на компјутер, кои работат во ладна средина, итн.Совршен за зимскиот период за да се заврши само на нив, читање, учење, спиење, snuggling, кампување, играње игри, и чекалницата дреме.Нов стил на дизајн ви дава единствена; исто така многу добар Божиќ подарок(Возрасни и Деца).Големина : 150 x 200cm / 59" x 78.7"(Големи), 110 x 150cm / 43.3" x 59"(Мал), вклучува хауба.Answer : ___________________________ Note : Машина за миење ладно, собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана.(Ве молиме контактирајте со нас за сопствени обрасци).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите