.

.

Кембел 6501020 Замена Cam/Подлога за Полнење за 6 тон SAC Плоча Менгеме

Кембел 6501020 Замена Cam/Подлога за Полнење за 6 тон SAC Плоча Менгеме

мислење на клиентот:

DEN 295.20
Достапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Материјал Ракување.Пакет Димензии : 17.78 Cm L X12.192 Cm W X12.192 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.5 Кг.Сите Наши Производи Се Дизајнирани Со Барањата На Професионалните Во Умот.Кембел почна во 1919 година со основање на Победа синџир на компанијата, кој на крајот стана Кембел синџир на компанијата.Бизнисот беше исклучително успешна, ширејќи да им понуди на своите клиенти постојано се зголемува линија на производи во текот на годините.Овие производи се вклучени Материјал ракување со уреди, обичај forgings, висок квалитет на синџир и жица, фитинзи и конектори, Морски фитинзи, блокови, се прилепува, pulleys, и токи.Денес, Кембел е еден од најпопуларните брендови на синџир и синџир-поврзани производи во Северна Америка, а е широко признат за неговите супериорни производи и услуги.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите