.

.

Зрачења Крем. Против Стареење На Кожата Сјај, Сјај Крем. Темно Место Пенкалата, како Ден Ноќ Хидратантна крема. 4 Мл

Зрачења Крем. Против Стареење На Кожата Сјај, Сјај Крем. Темно Место Пенкалата, како Ден Ноќ Хидратантна крема.

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

✔ #1 Номинална Сјај На Кожата Крем.Против Стареење на Кожата Сјај, Крем со безбедни и ефективни состојки кои ја негуваат и обновување на вашата кожа. ✔ Зрачења Сјај Крем за тоа moisturized дури и балансирана тонот на кожата и исто така ви дава дека младешки сјај. ✔ НАПРАВЕНИ ВО САД Формулирани и произведени во сад. ✔ Користат за Сјај и блескав кожата.За телото, лицето, рацете, вратот, колена, underarms, пазуви, црна кожа, мажи, чувствителни области.Одрекување *, ** Подолу.Активни Бамбус Против Стареење Зрачења Крем е луксузен и јак Сјај на Кожата Крем со против стареење својства за да ви даде дека младешки блескав изглед.Тоа е крем богат крем кој содржи природни и безбедно состојки.Се користи како Темно Место Пенкалата видливо да го подобри изгледот и да ви даде дека светла и блескава и младешки изглед.Не постојат груби хемикалии како hydroquinone или јаки конзерванси.Нашиот производ квалитетот како и формулирање на принципите водичи ни во донесувањето на одлуката за изработката на овој крем.Ако состојка не е на најдобар квалитет, најбезбедните и најефикасните за клиентите, ние не се вклучуваат во нашиот производ.Безбедно да се користи во целиот тело, вклучувајќи лицето, рацете, вратот, пазувите, колената, нозете итн.Активни Бамбус крем доаѓа во 4 мл тегла тегла која е составен спакувани и се меур bagged за да се обезбеди најголема безбедноста на вашиот производ за време на превозот и ракувањето.Со гордост се Направени во САД Бенефиции - Whitens - СИТЕ Тело - Ефективни - Moisturizes - Храни - ги Штити - ја Обновува Забелешка : Користењето на Активен Бамбус за 6-8 недели и пошироко може да значително да се зголеми вашата убавина и помогне да ја истакнете вашата најатрактивните карактеристики.Користете очила, носете заштитна облека, како и ограничување на изложеност на сонце кога ќе излезе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите