.

.

KABITA - 12inch Браун Kraft Оригами Хартија се Тркалаат Рециклираната Хартија за Подарок Завиткување Занаети Уметност Сликарство Пакување Хартија Scrapbooking - 30meter -100 нозе

KABITA - 12inch Браун Kraft Оригами Хартија се Тркалаат Рециклираната Хартија за Подарок Завиткување Занаети

мислење на клиентот:

DEN 1286.40
Достапност
Во достапна форма

Совршен за сечење во облици, изработка на костими, украси, огласна табла backdrops и училишни проекти; лесно да железо и безбедни за децата., објектот е добра за многу занает проекти и шиење DIY занает.Идеален да се Користи За : Завиткување, Пакување, Украси, Подароци Виткањето се Тркалаат, Мејлинг, Празник Подароци Виткањето, Покријте ја Табелата за Партиите, Детска Уметност и Занает, Проекти, Заштита на Мебел и Подови, Пишување, Цртање, Сликање, Боја, Кафеава Подарок Хартија за Завиткување се Тркалаат Божиќ, Додатен Пакет и многу повеќе.Дали љубовта и создавање на нови украси со свои раце или можеби вашите деца?Овие Пена Листови се одличен производ за да се создаде foamflowers, дрвја, Велигденски јајца, Божиќ картички, смешни facemasks или бескрајни на други занаети ќе дојде да мислам на тоа.Најдобри Божиќни подароци за дома декор.Тешко да се избере подарок за родендени, Божиќ, Велигден, Децата Ден, Денот на Вљубените, Дипломирањето.На ракотворби изработени со рака ќе биде одличен подарок!.Ве молиме погледнете на втората слика да се избере вистинскиот објект. 12inch 100 Метри Kraft Хартиена Ролна од Рециклираната Хартија за Подарок Завиткување, Занаети, Уметност,Сликарство, Пакување Хартија, scrapbooking хартија packs Brown Kraft Хартија во Ролна за Свадба, Роденден на Подарок Завиткување Занает Хартија се Тркалаат Постер Хартија за Цртање Хартија Дома Decor Weidth : 30cm Thickness : 100gsm Gift Завиткување : ова е токму она што ви треба за завиткување на свадба партија подароци.Традиционалните кафеава боја изгледа уредно и елегантен.Можете да ги красат тоа во било кој начин сакате.Се работи за сите прилики : хартија за завиткување, пакување хартија, направи платно за деца, tablecloths, заштита на вашиот кат и мебел, птица кафези.Опциите се бесконечна.Квалитетот и премачкување : хартија е рециклиран, цврста, мазна и НЕ имате било какви слој или шанса третман.Тоа е unwaxed, може да се одржи мастило и се спротивстави на влажност прилично добро.Во тек е 100ft долго.Не е доволно занает хартија да се добие преку целата сезона.Тоа е поевтино и поубаво отколку купување на хартија за завиткување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите