.

.

Шминка Кеси за Жени 2 Парчиња Козметички Торба Поставите Мали Патување Toiletry Случај Убавина Торбичка Организатор Лимон Авокадо Подарок

Шминка Кеси за Жени 2 Парчиња Козметички Торба Поставите Мали Патување Toiletry Случај Убавина Торбичка Организатор

мислење на клиентот:

DEN 688.80
Достапност
Во достапна форма

Денот на вљубените Подароци за Неа - 2 Симпатична Козметички Кеси, ексклузивни шема, само дизајниран од страна на E-Детелина.Преносни шминка торбичка е во мала големина која може да биде полесно да се стави во вашата чанта / багаж.Ќе добиете 1*лимон шминка торба + 1*авокадо козметички bag.Zip Околу & Преносни Рачка - Тропски шминка кеси со мазна и силна патент затворање, може да пакет на секојдневните предмети безбедно.Шминка случаи доаѓаат со рачка, корисна за да го носат сите на патот.Лесни & водоотпорен - На висок квалитет на оксфорд ткаенина на површината на земјата е вода-отвратителен, нечистотија-отпорни и солза-отпорни.Полиестер поставата внатрешноста изгледа чиста, со бод се уредни и нежна.Но, тенка допир материјал може да не носат премногу тешки полни работи.Добро организиран & Компактен Капацитет - Одговара на вашето патување големина toiletries, средиме нив, а потоа фрли во различни облици вреќи за разликување.Мулти-цел - Ќе можат да носат стилски козметички торба за различни прилики.И земете Лимон торба како мал период торба, накит организатор, итн.Идеален божиќ подароци за жените.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите