.

.

Toiletry Торби за Патување, Леопард Кожата се Зголеми Злато Жените Патување Козметички Торба 3 Pack Шминка Торба Виси Toiletry Торба Шминка Четка Торба Организација и Склади?

Toiletry Торби за Патување, Леопард Кожата се Зголеми Злато Жените Патување Козметички Торба 3 Pack Шминка Торба

мислење на клиентот:

DEN 767.76
Достапност
Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Ова toiletry кеси сет на 3, вклучува 1 виси toiletry торба, 1 шминка складирање торба и 1 шминка четка торба.Тие може да се користи сам или заедно да ги чува сите шминка козметика и toiletries кога ќе патуваат.Сè се вклопуваат и остана организирана.Погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, итн.ВИСИ TOILETRY ТОРБА : Големина 11.4 во x 26in.Оваа виси toiletry торба со 2 јасни пвц патент прегради и 1 mesh патент торба.Голем капацитет.Главната мрежа патент торба во средината може да се одржи големи шишиња објекти како што се шампон и балсам, сите се соочуваат со креми и мие, шминка.Постојат 4 мали џебови на врвот, можете да се стави огледала, паста за заби, hairbrush и други мали предмети.Јасно прегради под, може да се стави шминка четка.Виси кука дизајн, може да се обеси зад bathr.КОЗМЕТИЧКИ ТОРБА : Големина 9.4 во x 6.3 во x 3.3 во.Двојно патент дизајн, златна боја, стилски и убави.Голем патент отворање на е погодно за организација и складирање.Многу погодно да се организира направи копија и toiletries во.Главната патент џеб има 5 џебови.Многу џебови за да ги организирате вашите сенката за очи кармин и другите козметички добро.ШМИНКА ЧЕТКА ТОРБА : Големина 11.4 во x 8.3 во.Оваа торба има 12 различни големини прегради за чување на различни шминка четки, eyeliners.Тоа е покриен со јасна ПВЦ оддел за да спречите прашината.Количка за дизајн, може да биде свиткан, заштеда на простор и лесно може да го носи, држи се работи за добро организиран.МАТЕРИЈАЛ : Ова Патување Козметички Торба поставени се направени од 100% полиестер.Печатење со исклучителен модели, трајни и модерен.Тоа доби многу простор може да се стави на секој од вашите различни видови на шминка.Чувајте ги сите на вашиот бања додатоци на едно место.Оваа toiletry кеси ќе биде добар дар.MNSRUU е краток for My Нов Стил "R" Непобедлива Unique We сте страстни за да им се овозможи да ги додадете вашите уникатни стилови на кој било дел од вашиот живот низ customization With MNSRUU, лесно да се изразат вашиот дизајн идеи, ослободете ја вашата creativity Brand : MNSRUU Точка Име : Toiletry Bag Material : 100% Polyester Package Вклучува : 1 Виси Toiletry Торба + 1 Козметички Торба + 1 Шминка Четка Торба Dimensions1. Виси Toiletry Торба Ширевте : 29cm(L) x 66cm(H) = 11.4 во x 26inУкината : 29cm(L) x 21cm(H) x 6cm(W) = 11.4 во x 8.3 во х 2.4in2. Козметички Торба24cm(L) × 16.5 cm(H) x 8.5 cm(W) = 9.4 во x 6.3 во x 3.3in3. Шминка Четка Торба Ширевте : 29cm(L) x 21cm(H) = 11.4 во x 8.3 воУкината : 29cm(L) x 10cm(H) =11.4 во x 3.9 in You можат да го користат овој козметички торба за вашите додатоци за складирање toiletries или make up, кога ќе патуваат или дури само дома, кога сакате да ги организирате вашите stuff This toiletry торба доби многу простор може да се стави на секој од вашите различни видови на makeup Lots на џебови за да се организираат.Сè се вклопуваат и остана organized If имате прашања, ве молиме контактирајте со нас!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите