.

.

Голем Виси Патување Козметички Торба За Жените - Повеќенаменски Toiletry И Козметички Шминка Организатор Со Многу Џебови (сино цвеќе)

Голем Виси Патување Козметички Торба За Жените - Повеќенаменски Toiletry И Козметички Шминка Организатор Со

мислење на клиентот:

DEN 611.76
Достапност
Во достапна форма

✅ СОВРШЕН TOILETRY ПАТНА ТОРБА ЗА ЖЕНИ : Патување-friendly toiletry и козметички организатор со повеќе zippered, јасно џебови : лесно да се видат и да се земе. ✅ ВИСТИНСКИ ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ ВИСИ ПАТУВАЊЕ ШМИНКА ТОРБА : 12" x 9" x 4" СО ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН.Можете лесно може да се вклопи во стандардна големина toiletry шишиња во тоа.Овој убав и многу практични шминка торба доаѓа со : удобно врвот носат рачки, пред една голема големина zippered џеб, врвот zip затворање, три големи транспарентен zippered прегради, и една, практично, монтажни торбичка и стабилна метал закачалка. ✅ РАЗНОВРСНА И МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПАТУВАЊЕ ВИСИ ШМИНКА ОРГАНИЗАТОР : Големи надвор џеб има многу дополнителни елементи за постигнување на нив лесно кога торба е затворена.Три транспарентен внатрешни работи прегради и монтажни zippered торбичка за помали предмети.На ширевте козметички патна торба може да бидат обесени од различни тела. (Ве молиме, не се дебели тоа). ✅ ДОБРО НАПРАВЕНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ова исклучителни toiletry патна торба е направен од цврсти, квалитетни и полиестер, водоотпорен најлон обвивка, еластична ПВЦ и тешки патент.Тоа ќе одговараат на сите ваши очекувања. ✅ МОРА да ИМААТ TOILETRY ПАТНА ТОРБА ЗА ЖЕНИ : Toiletry и козметички кеси од Bang&Carsen се совршени за патување додатоци за сите активни патници и идеален подарок за вашето семејство и пријатели.Тие се големи toiletry организаторите и елегантен начин да ги зачувате вашите toiletries и други предмети.Боја : сино цвеќе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите