.

.

Козметички Торба за жените Водоотпорен Шминка Торба 3D Печатење на Плоштадот Складирање Виси Прстен Повеќенаменски Кармини Торбичка Чанта Toiletry Торба за Девојки По

Козметички Торба за жените Водоотпорен Шминка Торба 3D Печатење на Плоштадот Складирање Виси Прстен Повеќенаменски

мислење на клиентот:

DEN 26.16
Достапност
Во достапна форма

[Складирање Торба Со Патент]—да има доволно простор за чување на вашите козметика и патување essentials, која може да се задржи вашата шминка алатки чисти. [Идеален Подарок За Дамите И Девојки]—слатки мали козметички торба за вас да се избере, многу погоден за секојдневна употреба или патување, е најдобар подарок за Денот на Мајката, birthday (роденден), Божиќ, Денот на Вљубените. [Уникатен Дизајн]—Стилски торба е направен од високо-квалитет полиестер материјал, тоа е мека и издржливи.Оваа торба е погоден за Божиќ, секојдневниот живот, патување, одмор, дома, итн. [Високо-Квалитетни Материјали] Должина од чанта е 22cm, висина е 13.5 cm.Постои голем капацитет на печатени торба за да го држите вашето патување essentials.Можете да ја користите оваа торба за да ги задржи за перење tools/козметика уредни и чисти и да ви даде пријатно искуство. [Широк Спектар на Апликации]—Кој 3 D печатење, оваа чанта е многу модерен и луксузен.Моделот е многу три-димензионални и бои се многу убави.Опис : Кој 3 D печатење, оваа чанта е многу модерен и луксузен.Моделот е многу три-димензионални и бои се многу убави.Постои голем капацитет на печатени торба за да го држите вашето патување essentials.Можете да ја користите оваа торба за да ги задржи за перење tools/козметика уредни и чисти и да ви даде пријатно искуство.Стилски торба е направен од високо-квалитет полиестер материјал, тоа е мека и издржливи.Должина на рачна ташна е 22cm, висина е 13.5 cm.Оваа торба е погоден за Божиќ, секојдневниот живот, патување, одмор, дома, итн.Точка Име : Козметички Bag Material : Polyester Style : Fashion Gender : Women Features : 3Д Печатење, Виси Прстен, Lightweight Size Детали : Големина : 22cm x 13.5 cm/8.66" x 5.31" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Козметички Торба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите