.

.

Unicey Афионот Цвеќиња Шминка Кеси Преносни Tote Козметички Торба Патување Козметички Организатор Toiletry Торба шминка Случаи за Жени

Unicey Афионот Цвеќиња Шминка Кеси Преносни Tote Козметички Торба Патување Козметички Организатор Toiletry Торба

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Димензија : 6.5x2.5x4 инчи.Нашите шминка торба има една главна торба, умерена капацитет за вас да се одржи вашата дневна големи козметика.Со посебна џебови внатре, ќе може да се класифицираат предмети лесно.Лесен за носење, преносни и лесен, Тој ќе биде многу корисна додека патуваат и да се заштити вашите козметички добро.Ви помогне да управуваат со козметика уреден.Идеални за патување,одмор,службено патување,кампување и надворешна активност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите