.

.

bjduck99 Преносни Шминка Toiletry Организаторот на Патувањето Патент Козметички Торба Мрежа за Складирање Торбичка - Бела

bjduck99 Преносни Шминка Toiletry Организаторот на Патувањето Патент Козметички Торба Мрежа за Складирање Торбичка

мислење на клиентот:

DEN 38.64
Достапност
Во достапна форма

Стилски козметички торба за дома и патување.Голем капацитет за да го носат штали, козметички, четка или други мали предмети.Со патент затворање за подобро да ја заштитите внатрешната содржина од кои спаѓаат надвор.Карактеристики : Патент Затворање, Mesh, Лесни, Патување Складирање Торба.Големина : 23cm x 14cm/9.06" x 5.51" (Прибл.).Точка Име : Козметички Торба Материјал : ЕВА Мрежа Карактеристики : Патент Затворање, Mesh, Лесни, Патување Складирање Торба Големина : 23cm x 14cm/9.06" x 5.51" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Козметички Торба(Други Додатоци Не се Вклучени).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите