.

.

Wii Хана Монтана Јакна Кожата - Бела

Wii Хана Монтана Јакна Кожата - Бела

мислење на клиентот:

DEN 527.52
Достапност
Во достапна форма

Гејмер Graffix е најзначајниот Кожата компанија во индустријата.Гејмер Graffix создава високо-квалитетни епоксидна domed Кожи за гејминг конзоли, лаптопи, MP3 плеери, мобилни телефони и многу други различни потрошувачки производи.Гејмер Graffix кожи не празнина производителот гаранции.Гејмер Graffix кожи се отстранува и обновливи, и остави без остатоци зад себе.Се друго е само налепница!!.Гејмер Graffix Кожи се произведува со патент специјално формулиран заштитен лепило заедно со висока резолуција на печатење и doming процес, кој создава неверојатна око фаќање на графички за вашиот гејмерски конзола или мултимедијална единица.На оптичкиот јасно епоксидна купола е флексибилен, перат, и има дебелина од 35 Mils.На патент лепило и епоксидни купола и му овозможува на корисникот за да го отстранете ја кожата по волја без voiding производителот гаранција на нивниот уред.ESRB Оценка : Не е Применливо.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите