.

.

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Nintendo 3DS XL Оригиналот (2012-2014) - Сина Удари | Заштитна, Трајни Висок Сјај Сјајот Крај | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стило

MightySkins Сјајни Сјај на Кожата за Nintendo 3DS XL Оригиналот (2012-2014) - Сина Удари | Заштитна, Трајни

мислење на клиентот:

DEN 323.52
Достапност
Во достапна форма

ВИСТИНСКИ СЈАЈ ЗАВРШИ - Овој уникатен сјајот заврши додава искра и сјајни сјај на оваа висока дефиниција дизајн со истиот живописни бои и издржливост си дојден да се очекува од Mighty Skins.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014)!Не ми се допаѓа Сина Потези Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) ќе биде единствен што ќе се!.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНД : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014)!Не ми се допаѓа Сина Потези Дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) ќе биде единствен што ќе се!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Воведување на Сјајот Кожи Со Печатени HD Дизајни Само Од Mighty Skins We сме горди да се воведе нашиот нов Сјај на Кожата линија која се одликува со full HD печатени дизајн со единствена сјајни сјајот заврши.Дали Сакате на Вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) Да Изгледаат Различно Од Останатите?Ти си во право место, бидејќи имаме токму она што го барате!Оваа кожа е совршен начин да се покаже исклучите вашиот стил!Или со стотици други Mighty Skins дизајни, можете да бидете сигурни дека да се најде еден кој ќе ви се допаднат, и која ќе ви ја покаже исклучите вашиот уникатен стил!Дали Сакате Да го Заштитите Вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014)?Со Mighty Skins вашиот Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) е заштитена од гребење, dings, прашина, прсти, и ја носат и солза на секојдневна употреба!Покријте ја Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) со една убава, стилски decal кожата и чувајте го заштитени во исто време!Лесно да се примени, и лесно да се отстрани без било леплива остатоци!Направете ја вашата омилена опрема изгледаат како нови, и да се издвоите од толпата!Цел Со Доверба - Задоволство Загарантирани!Mighty Skins се издржливи, сигурен, направени во нашата држава-of-the-art производство објект во U. S. A., и поддржани од страна на нашите гаранција за квалитет!Детали за производот : • Винил decal налепница • НЕ Е ТЕШКО СЛУЧАЈ • Сјајни Сјајот Заврши • Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки • Стотици различни дизајни • Nintendo 3 DS XL Оригиналот (2012-2014) не е вклучена.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите