.

.

CHBT Последниот од Нас PS5 Дигитални Издание на Кожата Налепница Винил Decal Покритие за PlayStation 5 Конзола &Контролори (YSPFD0260), Една Големина

CHBT Последниот од Нас PS5 Дигитални Издание на Кожата Налепница Винил Decal Покритие за PlayStation 5 Конзола

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

Моден стил бои на кожата налепница за PS5 Дигитални Издание Лесен за употреба и стап.Лесно да се отстрани целосно.Последно од Нас тема налепници,омилени љубители на аниме.Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил.Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини.Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок пријатели.За PS5 Дигитално Издание.Пакет се Вклучени : 1 x конзола на кожата. 2 x контролер кожи.Не вклучува Конзола и Контролер.Последно од Нас PS5 Дигитални Издание на Кожата Налепница Decal Покритие за Play Station 5 Конзола и 2 Контролори PS5 Кожата Налепница Винил Број на Моделот : За Play Station 5 PS5 Skin Налепница чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен.И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа .Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри.Можете да ја повтори операцијата manyl пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите