.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 2DS XL - Alpaca Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Стилови | Н?

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 2DS XL - Alpaca Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

мислење на клиентот:

DEN 760.80
Достапност
Во достапна форма

Поставете го тренд : Покажат свој уникатен стил со Силни Кожи за вашиот Nintendo 2 DS XL!Не ми се допаѓа Alpaca kawaii дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Nintendo 2 DS XL ќе биде единствен што ќе се!.Издржливи ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа мека кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа не е ТЕШКО СЛУЧАЈ.Оди И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно & со прецизност на вашиот Apple i Phone XS благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Задоволство : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ во САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. S. A. !.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите