.

.

Star Wars Винил Decal Кожата Налепница за Sony PSP 3000

Star Wars Винил Decal Кожата Налепница за Sony PSP 3000

мислење на клиентот:

DEN 1447.20
Достапност
Во достапна форма

Заштита на вашата конзола од нула & прашина.Стилски & fashional дизајн.Направен од висок квалитет на винил.Сјај ламинат за најдолго издржливост.Лесно да се примени, чисти, и да ги отстраните.Нашите кожи ќе донесе освежен сјајна новото лице на вашата игра систем.Ќе видите разликата веднаш по апликацијата!.Сите кожи функција на иновативниот пренослив и repositionable лепило што ги прави лесно да се инсталира и да се само како лесно да се отстрани без да остават било непријатни goo на вашиот плеер.Дури и подобро,тие се тенки доволно да се работи со повеќето shird партија додатоци и случаи!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите