.

.

Блескав Неонски Кругови Персоналните ЛАПТОП Кожата Decal Винил Налепница БИЛО ИМЕ L548, 15.4

Блескав Неонски Кругови Персоналните ЛАПТОП Кожата Decal Винил Налепница БИЛО ИМЕ L548, 15.4

мислење на клиентот:

DEN 722.40
Достапност
Во достапна форма

Ве молиме бидете сигурни да се измери вашиот лаптоп капак за да бидете сигурни дека вашата цел право големина за вас.ВАЖНО : ве Молиме пратете ни порака со саканата персоналните име. ***НОВО : НА РАСПОЛАГАЊЕ И ВО ДВЕТЕ МАТ/СЈАЕН ФИНИШ***. ***Сите наши decals се испечатени на МНОГУ ВИСОКА КЛАСА ВИНИЛ***. ***Го штити вашиот лаптоп од гребнатини & нечистотија***.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите