.

.

Batianda Trackpad Залив Кожата Компатибилен со 14 Инчен MacBook Pro 2021 Модел A2442 М1 Pro /М1 Max, Половина Тело Дланка Guard Одмор со Touch Pad Заштитник, Простор Сива

Batianda Trackpad Залив Кожата Компатибилен со 14 Инчен MacBook Pro 2021 Модел A2442 М1 Pro /М1 Max, Половина

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со 2021 Mac Book Pro 14 инчен Модел A2442 М1 Pro / М1 Max со Допир ID.Предупредување : НЕ одговара за Mac Book Pro 13 15 16 инчен Mac Book режим.ве молиме проверете го повторно пред да купите.Спречете го вашиот нов лаптоп, за да се избегне гребење страна види, токи, накит и други метални предмети. 2 парчиња дизајн (Лево, Десно и Средината) им овозможуваат на конфигурациите кои работат со или без hardshell случај.Ултра тенок 0.2 мм - тешко може да се чувствуваат тоа е таму, лесен за употреба, без остатоци лево кога ќе го отстраните.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите