.

.

KBubble MacBook Лаптоп Винил Decal Налепница на Кожата за MacBook M0646 Кајгана Карактер (MacBook Pro 13 инчи со Ретината)

KBubble MacBook Лаптоп Винил Decal Налепница на Кожата за MacBook M0646 Кајгана Карактер (MacBook Pro 13 инчи

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Ова е ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА, НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ!.Налепница на Кожата за Mac Book.Печатени во висок квалитет и без бои згаснува.Направени од Премиум винил налепница.Лесно да се примени и без остатоци и 100% вода доказ.Производство опис Вашиот Mac Book добивате неверојатна со нашите налепница на кожата decal.ВНИМАНИЕ : Ова е ВИНИЛ НАЛЕПНИЦА, НЕ е ТЕШКО СЛУЧАЈ!Детали : * Изработени од Премиум винил налепница * Лесно да се примени и без остатоци * Печатени во висок квалитет и без бои згаснува * 100% вода доказ Како да нарачате : * ве Молиме да го прочитате описот пред * Бидете сигурни дека ќе се избере правилната големина * Ако сакате да нарачате за сегашните подарок, ве молиме испратете прашање за мене.Имаат добар шопинг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите