.

.

Симпатична Боксер Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи

Симпатична Боксер Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производи Ви Се Допаѓа,Со Топ-Ниво Материјал Моќен Лепило,Телефонот Ѕвони Ќе Цврсто Држете Го Вашиот Уред,Кој Во Голема Мера Може Да Го Намали Ризикот Од Случајно Испуштање.Хуманизирано Disign : Ергономски Дизајн На Оваа Потпирачот Го Прави Добар Прстот На Преполниот Автобус И Метрото За Да Се Спречи Вашиот Телефон На Лизгање Од Вашите Раце.Исто Така, Совршено Решение За Да Поставите Вашиот Паметен Телефон На Канцеларијата За Маса, Кујна Контра Или Ноќни Табела Кога Гледате Видео, Слушање Музика, Остварување На Видео Повик Или Дури И Играње Игри Како Потпирач.Потполно Бесплатно Вашите Раце.Висок Квалитет На Материјалите : Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.Полиран Прстен Носителот,Мазна Работ,Без Грижи На Гребнатини На Вашите Прсти.Широко се Користи : 360°на ротација И 180° Флип се Направи Повеќе Флексибилен И Лесен за Да Ви овозможи Со Прилагодливи Агол на Гледање.Забелешка : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.Боја : Симпатична Боксер Мобилен Телефон Holder The Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.Полиран Прстен Носителот,Мазна Работ,Без Грижи На Гребнатини Да ги Прстите Дека НЕ додавајте Премногу Тежина На Вашиот Телефон.На Ергономски Дизајн На Оваа Потпирачот Го Прави Добар Прстот На Преполните Автобуси И Метрото За Да Се Спречи Вашиот Телефон На Лизгање Од Вашите Раце.Исто Така, Совршено Решение За Да Поставите Вашиот Паметен Телефон На Канцеларијата За Маса, Кујна Контра Или Ноќни Табела Кога Гледате Видео, Слушање Музика, Остварување На Видео Повик Или Дури И Играње Игри, Како Akickstand.Потполно Бесплатно Вашите Раце.360° Ротација И 180° Флип се Направи Повеќе Флексибилен И Лесен за Да Ви овозможи Со Прилагодливи Агол на Гледање.Телефонот Прст Прстен Може Совршено Да Се Прилагодат За Различни Прилики, Со Цел Да Ви Остане Мирна Кога Ќе Се Види Филмови.Мал И Практичен, Само Се Држи На Задниот Дел Од Телефонот, Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите