.

.

Dingo Мини Коски остри кожа за Кучиња, Куче Chews Направени со Вистински Пилешко

Dingo Мини Коски остри кожа за Кучиња, Куче Chews Направени со Вистински Пилешко

мислење на клиентот:

DEN 501.60
Достапност
Во достапна форма

Преполна Со Протеини.Промовира Чисти Забите Од Природни Акција На Џвакање.Комбинација На Вистински Пилешко Обвиткани Со Премиум Остри Кожа.Производ Доставени Како 6 Пакет На 21-Број На Коски.На Dingo бренд е комбинација на моќни вкусови и предности за да креирате коски, chews и закани, кои се сигурни да го задржи вие и вашето куче сакаат повеќе.Со широк спектар на форми и вкусови, постојат опции за било која големина придружник.Dingo бренд е неодолива остри кожа џвакање направени со вистински кокошка е мини-големина за вашата омилена малку пријател.Dingo мини коски се совршени за да им даде на вашиот виршла секој ден за џвакање полн со забава и вкус.Овие силни каснувања, направен само за мали кучиња, достави сите бенефиции на Dingo бренд коски.Преполна со протеини, овие chews, исто така, промовира чисти забите од природни акција на џвакање.Вашето куче ќе љубов на комбинација на вистински пилешко обвиткани со премиум остри кожа во класичен коска форма.Не спојници или вештачки врзива се користи.Дајте му на вашиот pup лекување вас двајцата може да го љуби!Dingo Мини Коски се совршена големина за мали или играчка големина кучиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите