.

.

LovinPet Големи Куче Пижами/Памук Големи Кучиња Pjs/4-Нозе Дизајн/Полно Тело Покриеност Заштита/Сон Hippo Голема го исфрли Животни Зелена Отпечатоци/Пост Хирургија Кошула/U

LovinPet Големи Куче Пижами/Памук Големи Кучиња Pjs/4-Нозе Дизајн/Полно Тело Покриеност Заштита/Сон Hippo Голема

мислење на клиентот:

DEN 840.00
Достапност
Во достапна форма

ДОБАР ПРИДРУЖНИК ЗА СРЕДНИ И ГОЛЕМИ КУЧИЊА : Lovin Pet облека за кучиња наменет за средни и големи куче раси како што Pitbull, Rottweiler, Doberman, Боксер, Golden Retriever, германски Овчар, Лабрадор, итн.Ве молиме користете мека владетел да се провери големината внимателно за вашите куќи пред купување.ПРЕДНОСТ ПОЕНИ : Куче маици за големи кучиња има функции на заштита од сонце & намалување на губење на косата, анти-лижење, анксиозност помош и да се направи нашите кучиња се чувствувате топло и удобен во текот на ноќта во сите годишни времиња.Кучиња носи pjs за празници може да се направи вашиот дом полн со радост.Идеален ЗА CLOSE-ФИТИНГ СЕКОЈ ДЕН : симпатична куче облека е мека&лесни со голема еластичност.Многу погодна за close-монтирање.Тоа може да се носи сам во лето, или се користи како дното под палта во зима.Вашите куќи ќе љубовта овој удобен облека.МОДЕН BUTTIN ЕЛЕМЕНТИ : големи куче pjs е v деколте копчето со крокодил во џунглата, печати дизајн.Копчето се наоѓа на предната страна на кучето е во градите, кој ќе одговара на кучето е тело крива повнимателно.Тоа е, исто така, многу шик.Тоа ќе ја зголеми кучето е мода ниво.Изберете една за вашиот песот!.ИСКРЕНА ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Доколку имате било какви проблеми со Lovin Pet куче pjs или треба да се промени големината, ве молиме запомнете да контактирате со нас, Lovin Pet тим ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право.Lovin Pet пижами за кучиња наменет за средни и големи куче раси како што Pitbull, Боксер, Golden Retriever, германски Овчар, Лабрадор, итн.Ве молиме користете мека владетел да се провери големината внимателно за вашиот кожен бебе пред купување.Кучето пижами може да се користи за внатрешна/надворешна, пикник/партија време/патуваат во сите сезони секојдневно, може да се земе некои fashion&симпатична слики на вашето куче, имаат убаво време со вашиот кожен пријатели.Lovin Pet има професионален дизајн, производство и по-продажбата на услугата тим, ќе се третира секој од нашите клиенти со 100% искреност.Lovin Pet пижами за кучиња наменет за средни и големи куче раси како што Pitbull, Боксер, Golden Retriever, германски Овчар, Лабрадор, итн.Ве молиме користете мека владетел да се провери големината внимателно за вашиот кожен бебе пред купување.Кучето пижами може да се користи за внатрешна/надворешна, пикник/партија време/патуваат во сите сезони секојдневно, може да се земе некои fashion&симпатична слики на вашето куче, имаат убаво време со вашиот кожен пријатели.Lovin Pet има професионален дизајн, производство и по-продажбата на услугата тим, ќе се третира секој од нашите клиенти со 100% искреност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите