.

.

Сонцето Планина Жените 2022 Ѕвездени 14-Начин Поделени Голф Количка Торба

Сонцето Планина Жените 2022 Ѕвездени 14-Начин Поделени Голф Количка Торба

мислење на клиентот:

DEN 5039.76
Достапност
Во достапна форма

Тежи под шест килограми.Четиринаесет индивидуални dividers се кандидира целата должина на торбата, да се организираат и да се заштити клубови.Постојат единаесет џебови, вклучувајќи velour-наредени скапоцености џеб, а vented кулер џеб, а големата облека џеб и повеќе додаток џебови.Количка рака помине преку бега зад џебови па торба може да се обезбеди за да се количка без да се попречува џеб пристап.Кошничката браници за дополнителна издржливост.Појавување на rainhood вклучени. 10" Врвот, 11 џебови, 5.5 кг., 14 Dividers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите