.

.

Слонова коска Цвет Девојка Кошница и Прстен Носител Перница Сет, слонова коска Цвет Девојка и Прстен Носител Set Ring Перница Свадба ringkissen Перница прстен носител (Бела

Слонова коска Цвет Девојка Кошница и Прстен Носител Перница Сет, слонова коска Цвет Девојка и Прстен Носител

мислење на клиентот:

DEN 5227.20
Достапност
Во достапна форма

Слонова коска Цвет Девојка Кошница и Прстен Носител Перница Сет, слонова коска Цвет Девојка и Прстен Носител Set Ring Перница Свадба ringkissen Перница прстен носител Убава свадба сет!Изработен од сатен, чипка, панделки и brooch.Ве молиме изберете примарна боја во паѓачкото мени над квантитет.Исто така, ве молиме изберете ја вашата додатоци во паѓачкото мени.Ако ви треба други комбинација на додатоци - ми испрати порака ;) јас ќе одговорат многу брзо.ОПЦИЈАТА "Целиот Сет како 2. Пик" вклучуваат : 1 Перница, 1 Кошница, Гостин Книга со Пенкало, Кутија за карти, Булчински Жартиера Сет, Единство Свеќи, Торта Служат во Собата, Шампањ Очила.Прстен Носител Перница мерки : 7 инчи x 7 инчи (17.8 x 17.8 cm).Цвет Девојка Кошница мерки : 6,3 инчи во дијаметар.Околу 10-11 инчи висок и околу 4-4.5 инчи, длабоки.Гостин Книга Мерење – 9 x 6.3 x 0,8 инчи (23cm x 16cm x 2cm). 40 висок квалитет празно бели страници (150gms).Свадба Garters Сет : ве Молиме мерка големина за garters и не се исклучи било инчи кога ќе се измери вашата нога.Ако не големина избран, средни жартиера сет ќе бидат направени и испратени до вас.Единство Свеќа Големина : Држи свеќи - 10 инчи.Столб свеќа - околу 5.5 инчи висок и 2 3/4 инчи во дијаметар.Лентата на оваа симпатична прстен перница и свадба кошница може да се промени за да се координира со вашата свадба бои.Други свадба додатоци може да се направи со цвет кошница и "ringkissen" перница - само ги споделите со нас!Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме забележете ја вашата свадба датум во белешките на продавачот поле на работа : ) ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате & благодарност за гледање!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите