.

.

HOLOWIN Рефлексивни Блескав Holographic Прозрачна Кошница Топката за Ноќта Игра, Совршен HoloHoops Подароци Играчки

HOLOWIN Рефлексивни Блескав Holographic Прозрачна Кошница Топката за Ноќта Игра, Совршен HoloHoops Подароци

мислење на клиентот:

DEN 1439.76
Достапност
Во достапна форма

СЈАЈ КОШАРКА : Ова nightball ќе светат во темница со јасна зелено светло!Со цел да се добие блескав кошарка ефект треба да се стави на топката било каде надвор во дневна светлина (на подолг подобро) и да уживате во врвен блескав светне топката ефектот кога репродуцира подоцна во текот на ноќта!Топката останува осветлени во темница до 4 часа, во зависност од интензитетот на светлината на денот време.БЕЗ БАТЕРИИ ИЛИ БЛИЦ на КАМЕРАТА е ПОТРЕБНО : Ова светат во темница топката е направено со специјален материјал кој природно трошоци од сончевата светлина во текот на денот и не бара батерии или блиц на камерата да го добиете сјај топката функција, како и други LED светло до сјај топки на пазарот.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Ова светат во темно кошарка е направен од висок квалитет на композитни хигроскопна кожа која ќе трае долго, додека внатрешниот мочниот меур, ќе се одржи една добра отскокнување форма.ОФИЦИЈАЛНАТА ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА : Ова nightball кошаркарски натпревари официјалниот НБА ГОЛЕМИНА 7! (29.5 во).СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : Овој сјај кошаркарска топка ќе го направи одличен подарок за БИЛО кошарка љубовник!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите