.

.

Косата Braider Брз Пресврт Електрични Стил Алатки Автоматска Машина За Плетење Styler 360 Степени Ротари Убавина Производ

Косата Braider Брз Пресврт Електрични Стил Алатки Автоматска Машина За Плетење Styler 360 Степени Ротари Убавина

мислење на клиентот:

DEN 528.00
Достапност
Во достапна форма

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : брз пресврт braider го прави лесно да се создаде убава, twisty плетенки во секунди, совршен подарок за девојки и нивните пријатели.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ : овој електрични коса braider да пресврт на вашата коса брзо, без комплексни рака работа, заштеда на вашето време и труд.ПОГОДЕН ЗА : нашата автоматско губење на пресврт braider е погодна за DIY употреба, совршено косата алатка во секојдневниот живот.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : коса пресврт braider е дизајн со функција за 360 степени ротација и чувствителни откривање на уредот, што нема да му наштети на вашата коса.ЛЕПЕЊЕ СПРЕЧУВАЊЕ На : braider има вграден-во чувствителен детектор за да се спречи губење од лепење, се безбедни за употреба.Description Our брз пресврт braider ви овозможува да те направи поинаков и прекрасни фризури во секунди за да го зачувате вашето време и труд.Тоа е лесен и пренослив така можете да направите вашиот фризури дома или насекаде.Копчето control е погодно за плетење убава коса; и круг агол дизајн, тока за да го заклучите коса цврсто.Овој лесен-за-користење стил алатка ви овозможува да креирате тони фризури со допир на едно копче.Features Automatic коса braider -Боја : Како што е прикажано.-Материјал : ABS.-Големина : 22x7 cm/8.66x2.76 инч.Спецификација : Напојување : 2*АА батерии (Батерија, Не се Вклучени) .360 степен ротација, изградена-во чувствителни откривање уред за да се спречи губење заглавени.Пакет Including1 * Автоматско губење на braider.

Клучни карактеристики

Power supply:
2*AA batteries (Battery Not Included).
360 degree rotation, built-in sensitive detection device to prevent the hair stuck. :

Им се допаѓа и на купувачите